Përfshihet nga flakët automjeti i policit të krimeve në Elbasan (Emri)

- Advertisement -

Një automjet është përfshirë nga zjarri  gjatë natës në qytetin e Elbasanit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “5 Maj”, ndërsa sipas informacioneve, automjeti ishte në pronësi të Marius Memës, punonjës i policisë kriminale Elbasan.

Makina e cila u përfshi nga flakët ishte parkuar para pallatit ku jetonte Mema. Autoritetet dyshojnë se ngjarja është e qëllimishme.

- Advertisement -

Informacion paraprak

Në lagjen “5 Maji”, Elbasan, ka rënë zjarr nē mjetin tip “Benz”, në pronësi të shtetasit M.M., i cili ishte i parkuar para banesës dhe si pasojë mjeti është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të zjarrit dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes./ Opinion.al

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

Recent Comments

close