Home Sport Bomba e mbrëmjes: Juventus ia ‘rrëmben’ yllin e madh Real Madridit

Bomba e mbrëmjes: Juventus ia ‘rrëmben’ yllin e madh Real Madridit

0
Bomba e mbrëmjes: Juventus ia ‘rrëmben’ yllin e madh Real Madridit

Juventus nuk po i ndahet Real Madridit.

Pasi kanë siguruar shërbimet e Aaron Ramsey nga Arsenali, Juventusi ka filluar kontaktet me menaxherin e Iscos.

Drejtori i klubit Italian, Fabio Paratici, ka mbajtur diskutime duke u përqendruar në interesin e klubit për të sjellë Iscon te Biankonerët, shkruan indeksonline.

Juventusi ka ëndërruar për afër 5 vite për ta sjellë Iscon në klub, dhe nëse kushtet janë, Isco më në fund do të transferohet në Itali.