Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen.

Do të zhvillohet ndeshja Fulham – Liverpool, e për këtë janë publikuar formacionet zyrtare.

Liverpool luan në udhëtim kundër Fulham në ndeshjen që do të jetë e vlefshme për xhiron e 31-të në Premierligë.

“The Reds” kërkojnë me çdo kusht tri pikët në këtë takim, në mënyrë që të mbajnë nën presion liderët e Manchester City.

Fulham në anën tjetër thuajse ka rënë nga liga, dhe nuk pritet që të sjellë telashe për lojtarët e Klopp.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje që fillon në ora 15:15. /Lajmi.net/

Fulham:

Liverpool: