Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Fulham City pas 25 minutave lojë.

Ishte Sadio Mane, ai që shënoi për 0-1, i cili është në formë mbresëlënëse në ndeshjet e fundit dhe vazhdimisht po e gjen golin, raporton Gazeta Express.