Chelsea po pret lirmin nga UEFA dhe kjo është dyshja e frikshme që po transferohet në ‘Stamford Bridge’

- Advertisement -

Chelsea do të marrë në konsideratë lëvizjet për Edinson Cavani dhe Marco Asensio nëse ndalimi i transferimit të tyre përmbyset, raporton BBC.

Paris Saint-Germain besohet se është i gatshëm të shkarkojë Cavanin këtë verë pas shkatërrimit në marrëdhëniet midis uruguajanit dhe Neymar.

Ndërkohë Asensio mund të përdoret si një hap i madh në çdo marrëveshje për kalimin e Eden Hazard në Real Madrid. /Sovrani.info/

- Advertisement -


- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments

close