Nora Gjakova shënon fitoren e parë në Lojërat Europiane “Minsk 2019” (VIDEO)

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka shënuar fitoren e parë në Lojërat Europiane “Minsk 2019”.

Ajo ka arritur që ta mposht kundërshtaren franceze, Priscilla Gnetto, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë se para pak minutash ka përfunduar edhe përballja midis Majlinda Kelmendit dhe kundërshtares zvicerane, Fabienne Kocher.

Për t’u informuar më shumë rreth kësaj përballjeje, klikoni në linkun e mëposhtëm.

Më poshtë mund ta ndiqni përballjen e plotë midis Nora Gjakovës dhe Priscilla Gnetto.

klankosova.tv