Home Sport Boyce-Clarke në radarin e Manchester United

Boyce-Clarke në radarin e Manchester United

0
Boyce-Clarke në radarin e Manchester United

Skuadra angleze, Manchester United, është duke monitoruar lëvizjet e portierit Coniah Boyce-Clarke.

Futbollisti 16 vjeçar ka pasur paraqitje të shkëlqyeshme në grupin U-17 të Anglisë dhe për këtë arsye ka kapur vëmendjen e Djajve të Kuq, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Boyce-Clarke së fundmi ka nënshkruar një kontratë me Reading; mirëpo as ky veprim nuk ia ka zbehur interesimin menaxherit Ole Gunnar Solskjær.

klankosova.tv


Loading...