LAJMI I FUNDIT:  Quique Setien është trajneri i ri i Barcelonës!

Epoka e Ernesto Valverdes ka përfunduar.

Prej sot, ekipin e Barcelonës do ta udhëheq Quique Setien, ish trajneri i Las Palmas dhe Real Betis, njofton Klan Kosova.

Barcelona nuk ka shkarkuar trajner që nga viti 2003, kur kjo i kishte ndodhur holandezit Louis Van Gaal.