Home ShowBizzz Aktorja e preferuar e filmave për fëmijë, fejohet

Aktorja e preferuar e filmave për fëmijë, fejohet

0
Aktorja e preferuar e filmave për fëmijë, fejohet

Amanda Bynes është fejuar me dashurinë e jetës së saj.

33-vjeçarja njofytoi se është fejuar në ditën e Shën Valentinit, me një postim në Instagram,duke treguar unazën e fejesës në një foto të ëmbël të dorës mbi dorën e dikujt tjettër, qëme sa dukett është i fejuari isaj,

“E fejuar më dashurinë e jetës time”, shkroi Bynes në përshkrimin për fotografinë.

Ndërsa detajet mbeten të pakta në lidhje me mashkullin misterioz që i ka vjedhur zemrën Bynes,një burim i afërtme aktoren konfirmon për “People” se ata janë lidhur në fund të vittit2019.

“Ajo duket e lumtur,” thotë burimi.

Aktorja kishtte vendosur unazën në një selfie qeajo postoi javën e kaluar por pa njoftuar asgjë.

Bynes aktualisht ka hequr dorë nga alkooli, rreth shtate muaj pasi mbaroi studimett në Institutin eModës dhe Dizajnitt ne qershor 2019.

View this post on Instagram

A post shared by Amanda Bynes (@amandabynesreal) on


Loading...