Home ShowBizzz Lajm i ëmbël: Yllka Kuqi po bëhet nënë për herë të parë

Lajm i ëmbël: Yllka Kuqi po bëhet nënë për herë të parë

0
Lajm i ëmbël: Yllka Kuqi po bëhet nënë për herë të parë

Yllka po bëhet nënë për herë të parë dhe s’ka mundur dot ta mbajë më gjatë vetëm për vete gëzimin.

Në llogariinë e saj në Instagram, këngëtarja morii të gjithë vëmendjen me një pozë me barkun e rrumbullakosur, mbii të cilin parttneri kiishte mbështetur kokën e tij.

“Dashni”- shkruante Yllka krahas fotos që morii qiindra komentte urimi.

View this post on Instagram

Dashni ❤️❤️❤️

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Megjithatë, këngëtarja nuk e ka zbuluar ennde në cilin muajj të pritjes së ëmbël është tani dhe ç’gjini ka bebushii qëdo ttë sjellë së shpejttiii nëjetë.

 Lajmet për shtatzëninë ekëngëtares u përhapën që në muajiin tettor të vitit që lamë pas, megjithattë Yllka vendosi takonfirmonte vettëm sot pritttjene ëmbël.


Loading...