Home ShowBizzz Shikoni urimin më të lezetshëm të këtij Shën Valentini është ai i Vesa Lumës për Big Bastën!

Shikoni urimin më të lezetshëm të këtij Shën Valentini është ai i Vesa Lumës për Big Bastën!

0
Shikoni urimin më të lezetshëm të këtij Shën Valentini është ai i Vesa Lumës për Big Bastën!

Si të gjitha çiftet e tjera të showbiz-it, edhe Vesa Luma zgjodhi që ditën e të dashuruarve t’i bënte një dedikim partnerit të saj.

Në profiliin e saj në Instagram,këngëttarja ndau me ndjekësit një video ku shfaqej pranë Big Bastës dhe i shprehte atij dashurinë duke i thënë “Të dua” në angliisht.

Pasi i tha dy herë “I love you”, Big Basta iaktheu partneres:

“Je duke i thënë vetes tënde, je duke parë veten në kamera?”

Duke qeshur, Vesa iukthye përballë reperit duke i thënë kësaj here “Të dua” në sy dhe jo nga ekrani ii telefonit.

“Na dy nuk i kemi punt mire me “rrjete sociale”  ama prap se prap duhemi shume  Gezuar jete ketu ne Instagram- urimin e vertete ta jap ne shpi ”- shkruan këngëtarja në postim.

View this post on Instagram

Na dy nuk i kemi punt mire me “rrjete sociale” 😂 ama prap se prap duhemi shume ❤️ Gezuar jete ketu ne Instagram- urimin e vertete ta jap ne shpi 🙈🥂 @bigbastaofficial #valentinesday

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Prej disa kohësh,Big Basta, Vesa dhe vogëlushi ityre Lian kanë nisur jetesën në Zelandën e Re dhe në posttimet e tyre nërrjete sociale kanë treguar shpesh se janë shumë ttë lumtur me këttë jetë ttë re.


Loading...