​Kinolli: Jemi afër marrëveshjes më LDK-në

- Advertisement -

Kandidati për kryeministër nga radhët e LDK-së, Avdullah Hoti, po vazhdon takimet me partitë parlamentare për t’u koordinuar rreth një marrëveshje për formimin e Qeverisë së re.

Ai gjatë ditës ka takuar edhe shefin e grupit parlamentar të 6+, Albert Kinolli.

Pas takimit Ginolli tha se janë afër arritjes së marrëveshjes me LDK-në.

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

test3105

test3105test

Recent Comments

close