Home ShowBizzz Arbana përlotet për mjeken e cila frikësohet se mos infekton familjarët me Covid-19

Arbana përlotet për mjeken e cila frikësohet se mos infekton familjarët me Covid-19

0
Arbana përlotet për mjeken e cila frikësohet se mos infekton familjarët me Covid-19

Arbana Osmani nuk i ka mbajtur lotët.

Mjekët të cilët janë në vijën e parë të fronit ndaj luftës kundër Covid-19 nuk po munden që të takohen me familjarët e tyre shkak i rrezikut, shkruan lajmi.net.

Arbana Osmani ka publikuar videon e një doktoreshe shqiptare, e cila e përlotur flet në emisionin “Top Story” duke treguar vështirësitë në të cilat kanë kaluar këtë periudhë dhe po vazhdojne t’i kalojnë.

Moderatorja përmes këtij postimi ka shkruar se është prekur shumë dhe nuk ka arritur dot t’i mbaj dot lotët./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

 Te shohesh Doktoreshe Najaden dhe ekipin e saj te jashtezakonshem kaq te prekur kur flasin per njerezit e tyre me te dashur ta ligeshton zemren, por te ben te ndjehesh gjithashtu krenar qe jeton ne nje vend me nje ekip mjekesor qe ben kete sakrifice sublime ne kete kohe. Nuk munda ti mbaj lotet ne fund te “Top storyt” qe duhet te shihni te gjithe, per te njohur se cilet jane HERONJTE E VERTETE❤️ Faleminderit🙏 

A post shared by   Arbana Osmani  (@arbanao) on