Home ShowBizzz Kida realizon foto profesionale në shtrat

Kida realizon foto profesionale në shtrat

0
Kida realizon foto profesionale në shtrat

Kida ka pozuar nga shtrati.

Këngëtarja Orhidea Latifi, e njohur ndryshe për publikun si Kida, ka ardhur me një fotosesion të ri, shkruan lajmi.net.

Një nga fotot e realizuara ajo e ka ndarë me ndjekësit në Instagram dhe duket joshëse teksa pozon gjysmë e zhveshur në shtrat.

Këngëtarja e ka të vendosur një peshqir në kokë.

Ndryshe Kida po e shijon suksesin e projekteve paraprake, ndërsa vitin që lam pas e kishte të ngarkuar me shumë mbrëmje të ndryshme muzikore.

Tani shkak i pandemisë i janë anuluar datat ashtu si edhe çdo artisti tjetër.

Edhe Kida po qëndron e vetizoluar./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

 read my eyes 

A post shared by   KIDA  (@kida) on