“Ajo m’lujti” vjen nga Buraku dhe grupi Fama

Buraku dhe grupi Fama sollën këngën e re.

Ashtu siç ishte paralajmëruar, projekti “Ajo m’lujti” sapo u publikua nga Buraku dhe grupi Fama, shkruan lajmi.net.

Si shumë artistë të tjerë, edhe Buraku vendosi që në këtë periudhë pandemie, t’i argëtojë fansat me muzikë.

Për tekstin e këngës u kujdes Ghulo, për muzikën Shkumbin Nebiu, kurse videoklipin e punoi Asha.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Buraku dhe grupi Fama me titull “Ajo m’lujti”. /Lajmi.net/

 

Most Popular

MOSHAT U-19/ Tirana thyhet mes tensionit, një penallti shkakton kaos në Shënkoll. Ja rezultatet dhe verdiktet

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti në fundjavë ndeshjet e javës së 17-të, “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara në të dyja...

Ish-interisti Rekoba “tradhton” zikaltërit: Lautaro, shko te Barcelona!

Paraqitja negative e Lautaro Martinezit në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë kundër Napolit nuk ka bërë gjë tjetër veçse ka shtuar zërat e merkatos...

E dhimbshme/ Po lufton me sëmundjen e rëndë, klubi belg i rinovon kontratën portierit

Gjesti i klubit belg të Cercle Bryzh, është duke bërë xhiron e mediave Europiane. Drejtuesit vendosën t’i rinovuar kontratën portierit Migel Van Dame, i...

EKSKLUZIVE/ Skënder Gega trajner i lirë, vendosi të prishë kontratën me klubin jordanez sepse…

Skënder Gega nuk do të jetë më trajner i skuadrës jordaneze Al Faisaili. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar edhe arsyet e prishjes së marrëveshjes...

Recent Comments