Arjon Muça feston ditëlindjen, e ëma dhe motra e urojnë live në “Dite e Re”

- Advertisement -

Moderatori i “Ditë e Re” Arjon Muça feston sot ditëlindjen e 35-të.  Mamaja e dhe motra e tij donin të bënin një surpizë përmes një videomesazhi por Arjoni e kishte kuptuar surprizën dhe në studio pati plot të qeshura.

Edhe stafi i redaksisë së webit i uron Gëzuar! Edhe 100!

- Advertisement -

/Ora News.tv/

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

test3105

test3105test

Recent Comments

close