Avdullah Hoti tha se do të rregullojë raportet me SHBA-në, Andi Bushati i tregon mënyrën më të thjeshtë

- Advertisement -

Kandidati për kryeministër të Kosovës nga LDK, Avdullah Hoti, ka thënë se prioritet i tij është rregullimi i raporteve me SHBA-në.

E analisti politik, Andi Bushati ka reaguar, derisa i ka thënë se nuk ka asgjë më të thjeshtë se kjo, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se këtë mund ta bëjë duke nënshkruar çdo marrëveshje që i vënë përpara Grenell, Thaçi dhe Vuçic dhe kështu rezulton mashkull jo problematik.

- Advertisement -

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Avdullah Hoti paska thene se prioritet i tij eshte ndreqja e raporteve me SHBA. Ne fakt s’ka gje me te thjeshte se kjo. Firmos cdo marreveshje qe te vene perpara Grenell, Thaci dhe Vucici dhe rrezulton mashkull jo problematik.

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

test3105

test3105test

test3105

test3105test

test wergh

test3434

Recent Comments

close