Chloe ngacmon imagjinatën me foto në bikini

Chloe Ross ka provokoi me paraqitjen e radhës.

Chloe Ross këto ditë nuk i ka kursyer fotografitë atraktive në rrjete sociale, në të cilat vjen tejet atraktive, shkruan lajmi.net.

Ylli televiziv, së fundi pozoi e veshur me bikini të gjelbra, ndërsa në plan të parë kishte vënë të pasmet.

Fotografia e saj mori pëlqime e komente të shumta, ndërsa edhe kësaj radhe komentet ishin drejtuar për format e saj trupore.

Ylli i “Towie”, duket se nuk është mërzitur fare nga qëndrimi në shtëpi, ngase po e shijon në maksimum këtë kohë. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

 Suns out buns out…how d’ya take your burger hun ☀️ 

A post shared by   C H L O E R O S S  (@chloeross92) on

Most Popular

MOSHAT U-19/ Tirana thyhet mes tensionit, një penallti shkakton kaos në Shënkoll. Ja rezultatet dhe verdiktet

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti në fundjavë ndeshjet e javës së 17-të, “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara në të dyja...

Ish-interisti Rekoba “tradhton” zikaltërit: Lautaro, shko te Barcelona!

Paraqitja negative e Lautaro Martinezit në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë kundër Napolit nuk ka bërë gjë tjetër veçse ka shtuar zërat e merkatos...

E dhimbshme/ Po lufton me sëmundjen e rëndë, klubi belg i rinovon kontratën portierit

Gjesti i klubit belg të Cercle Bryzh, është duke bërë xhiron e mediave Europiane. Drejtuesit vendosën t’i rinovuar kontratën portierit Migel Van Dame, i...

EKSKLUZIVE/ Skënder Gega trajner i lirë, vendosi të prishë kontratën me klubin jordanez sepse…

Skënder Gega nuk do të jetë më trajner i skuadrës jordaneze Al Faisaili. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar edhe arsyet e prishjes së marrëveshjes...

Recent Comments