Dani nesër mban koncert në qytetin e Pejës

Edhe komuna e Pejës ndjek shembullin e Prishtinës.

Ditë më parë, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë qytetarët i argëtoi nga shtëpia Sabri Fejzullahu, shkruan lajmi.net.

Në të njëjtën mënyrë veproi edhe Gjakova, ku mbajti koncert Xeni, por ai u ndërpre për shkak se nuk u respektua distanca.

Nesër (1 maj) në qytetin e Pejës, saktësisht tek Parku i Paqes do të këndojë Ramadan Krasniqi-Dani, nga ora 20:45.

Këngëtari do t’i argëtojë qytetarët pejan, të cilët në këtë kohë pandemie po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi. /Lajmi.net/

Most Popular

MOSHAT U-19/ Tirana thyhet mes tensionit, një penallti shkakton kaos në Shënkoll. Ja rezultatet dhe verdiktet

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti në fundjavë ndeshjet e javës së 17-të, “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara në të dyja...

Ish-interisti Rekoba “tradhton” zikaltërit: Lautaro, shko te Barcelona!

Paraqitja negative e Lautaro Martinezit në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë kundër Napolit nuk ka bërë gjë tjetër veçse ka shtuar zërat e merkatos...

E dhimbshme/ Po lufton me sëmundjen e rëndë, klubi belg i rinovon kontratën portierit

Gjesti i klubit belg të Cercle Bryzh, është duke bërë xhiron e mediave Europiane. Drejtuesit vendosën t’i rinovuar kontratën portierit Migel Van Dame, i...

EKSKLUZIVE/ Skënder Gega trajner i lirë, vendosi të prishë kontratën me klubin jordanez sepse…

Skënder Gega nuk do të jetë më trajner i skuadrës jordaneze Al Faisaili. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar edhe arsyet e prishjes së marrëveshjes...

Recent Comments