Do te merrni nje lajm qe e keni pritur nga jashte vendit, astrologia MERI paralajmeron kete shenje

- Advertisement -

Asteroidi Themis ndodhet ne diagonale me Uranin ne Dem apo ne kundershtim Urani ne Dem tergon ndryshimet ne Vlerat tona sentimentale dhe materiale

Eshte kerkimi i shijimit mbi baza te rejaAsteroidi Themis sjell tema te Drejtesise dhe te se drejtes

Themis sot tregon demshperblimin qe duhet te vij ne jeten e gjithseicilit ne varesi te asaj fushe te jetes ku ndikojne individuakisht planetet ne hartat personale Astrologjike te gjithsesicilit

- Advertisement -

Pra sot ne jeten tuaj do demshperbleheni per nje padrejtesi

Kjo mund te jete ne Familje ne dashuri ne pune ne shoqeri ne ekonomi ne shendet

Varet nga parashikimi individual

Dashi

Sot do keni ndjesine qe duhet te keni nje plotesim ne lidhje me anen shpirterore nga partneri juaj ne cift ose nga ana materiale e partnerit tuaj

Demi

Demshperblimi ne jeten tuaj do vij ne fushen e marredhenieve sidomos atyre ne cift Ka mundesi te kerkoni nje partner me te mire apo partneri egzistues tju jap te drejte

Binjaket

Ne lidhje me punen keni qene te lodhur dhe ndoshta te pavleresuar Nga sot fillon nje permiresim ne lidhje me punen dhe shendetin e lodhur

Gaforrja

Ne fushen e dashurise dhe shoqerise do merrni nje mesim apo do kuptoni ku keni gabuar dhe si mund ta regulloni jeten tuaj sentimenatle apo ne lidhje me femijet tuaj

Luani

Ne aspektin familjar do keni nje ndikim te forte ne diten e sotme ku nje ndryshim i madh do nxjerr ne pah ndoshta nje padrejtesi familjare qe ju eshte bere

Virgjeresha

Sot do merrni lajme qe ju keni pasur te drejte ne te gjitha mesazhet apo strategjite qe keni ndjekur deri tani sidomos ne ceshtje qe kane te bejen me jashte vendit

Peshorja

Ne ceshtjet ekonomike mund te keni nje rifillim me te mire pas nje padrejtesie qe ju eshte bere kohet e fundit Ky clirim ju sjell me shume stabilitet psikologjik

Akrepi

Ne jeten tuaj personale ju do gjeni vlerat e vets dhe do ti tregoni edhe te tjereve bvendin e duhur pa patur pike dyshimi per ate qe vertete vleni

Shigjetari

Fobite dhe pasigurite tuaja sot duhet te pakten te eleminohen disi pasi ju kishin krijuar paqartesi ne jeten e perditeshme dhe ne lidhje me punen

Bricjapi

Sot do kuptoni qe duhet te vazhdoni sigurt dhe me besim ne qellimet tuaja pa luhatje te medha ne jeten sentimentlae qe edhe te tjeret tju shohin me seriozisht

Ujori

Dite e rendesishme kjo per ceshtjet tuaja familjare dhe pasigurite qe kishit hasur kohet e fundit me ndryshime dhe pastabilitet ne pergjithesi do marrin fund

Peshqit

Dita e sotme do ju sjell prane nje mendim apo kujtim i cili do ju tregoj ku keni gabuar dhe si te arrini ta rregulloni disi kete gabim sidmos me njerez te afert e te dashur.

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

test3105

test3105test

test3105

test3105test

test wergh

test3434

Recent Comments

close