E FUNDIT/ Plagoset një person me armë zjarri

- Advertisement -

Një person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Laçit

- Advertisement -

Ende nuk dihen shkaqet e plagosjes.

Policia dhe grupi hetimor ndodhet ne vendgjarje.

I plagosuri është dërguar menjëherë me urgjencë në spital.

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

test3105

test3105test

test3105

test3105test

test wergh

test3434

Recent Comments

close