E gjeni dot se kush është aktorja më sipër ? Shikojeni se si duket ajo, pas 33 vitesh

- Advertisement -

Nje nga komedite me te bukura Shqiptare “Pallati 176”

A e mbani mend Pavlina Mani aktoren brilante?

Kjo e fundit e cila kishte rolin e ‘mamasë së Elsës’ në komedi, jeton prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

- Advertisement -

Ishte kryeredaktori i Gazetës Shqiptare në SHBA, Dalip Grecka, ai që ndau disa foto të aktores me bashkëshortin e saj, Pirro Manin.

Siç e shihni në pamjet e publikuara, megjithëse kanë kaluar 33 vite, aktorja ka ndryshuar shumë pak.

Ajo tashmë mban syze dhe ka hapur ngjyrën e flokëve, do t’iu luteshim te na ndihmonit te mirmbajme faqen vetem duke shtypur(mbi foton ose mbi videon) qe ndodhet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin SHQIPE.

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments

close