Enca nuk njeh limite, publikon video duke bërë ‘twerk’

- Advertisement -

Enca Haxhia provokoi keq me videon e fundit.

Enca Haxhia edhe në këto ditë pandemie, është shumë aktive me postime në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një video, në të cilën shfaqet e veshur me një kostum të ngushtë rozë.

- Advertisement -

Këngëtarja i kishte kthyer të pasmet kamerës dhe bënt ‘twerk’, teksa i përcillte këto lëvizje edhe me muzikë në sfondë.

Për ndryshe, Enca për momentin si shumë artistë të tjerë ka pezulluar të gjitha planet rreth koncerteve për shkak të COVID-19.

Ajo edhe në këtë kohë nuk i ka harruar fansat, pasi ka qenë aktive me ‘covera’ nga shtëpia. /Lajmi.net/

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments

close