Goditet me mjet prerës, vdes 67 vjeçari nga Korça

- Advertisement -

 

Një 67-vjeçar ka ndërruar jetë sontë në Korçë pasi është sulmuar me thikë në lagjen nr.7 të qytetit.

”Më datë 23.04.2020, rreth orës 20:30, në lagjen nr. 7, në rrethana ende të paqarta është goditur me mjet prerës shtetasi P. T., rreth 67 vjeç, banues në Korçë, i cili pas mbërritjes në Spitalin e Korçës, ka ndërruar jetë”, njofton policia e Shqipërisë./oranews.tv/

- Advertisement -

 

 
 

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

test3105

test3105test

Recent Comments

close