Gruaja shkon për vizitë te Infektivi në Shkodër dhe merr virusin

- Advertisement -

Shkodra regjistroi një rast të ri me Covid-19 këtë të premte.

Bëhet fjalë për një grua nga Kosmaçi e cila kishte shkuar dje për një vizitë në repartin e Infektivit në Shkodër, ku edhe ka marrë virusin.

Në total në Shkodër janë bërë 22 teste.

- Advertisement -

Spitali i Shkodrës vijon të jetë vatër infektimi, me 1 mjek dhe 6 infermierë të infektuar.

Në total Shkodra ka 103 raste infeksioni.

Ndërkohë dy rastet e reja në Mirditë janë një çift të moshuarish në fshatin Velë.

/Ora News.tv/

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

Recent Comments

close