Istrefi thotë se sot nuk është shkarkuar menaxhmeti i Telekomit

- Advertisement -

Kryeshefi i Telekomit, Bedri Istrefi, ka thënë se sot nuk është shkarkuar menaxhmenti i Telekomit në mbledhjen e orës 14:00, transmeton Klan Kosova.

Ai këtë bëri të ditur për Klan Kosovën nëpërmjet telefonit duke shtuar se mbledhja është ndërprerë.

Sipas tij, thirrja e kësaj mbledhje të jashtëzakonshme ka qenë e jashtëligjshme.

- Advertisement -

Anëtarët e Bordit te ri, nuk kanë pranuar të deklarohen sot pasi kanë dalur nga takimi.

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

test3105

test3105test

Recent Comments

close