“Jam i dashuruar, është katunarja ime”, G Bani flet për herë të parë për jetën private

- Advertisement -

Është një ndër artistët më të rezervuar sa i përketë jetës private, por në emisionin Glamour Zone në TV ORA, G Bani nuk I kurseu detajet e lidhjes së tij të dashurisë.

Ester Bylyku: Më the që ndihesh i plotësuar, a je në një lidhje?

G Bani: Po, jam në një lidhje, me një vajzë nga Mirdia. Duhemi shumë dhe jemi shumë mirë me njëri-tjetrin.

- Advertisement -

Ester Bylyku: U bëtë kohë bashkë, besoj?

G Bani: Po u bëmë kohë, rreth një vit. Është shumë e bukur, është e zgjuar, është katunarja ime domethënë nuk e ka problem kur unë flas me dialeket. 

Ester Bylyku: Çfarë të bëri të dashuroheshe me këtë vajzë?

G Bani: Bukuria, pastaj gjëja e dytë më e rëndësishme është që ajo të kujdeset për të, t’i dhimbsesh, mos të të shohë si atë derkucin e kursimeve që e merr dhe e thyen, merr lekët që ka brenda dhe ikën.

/Ora News.tv/

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

test3105

test3105test

Recent Comments

close