Kapet kokainë në Divjakë, mes të arrestuarve një punonjës policie

- Advertisement -

Një sasi kokaine është sekuestruar në Divjakë, ndërsa në pranga kanë rënë katër persona.

News 24 raporton se mes personave të arrestuar është edhe një punonjës policie, shtetasi me iniciale I.V, 38-vjeç. Policia ben me dije se tre shtetasit e tjere te arrestuar jane A. Sh., 43 vjeç, banues në Divjakë; L. B., 53 vjeç, banues në Divjakë dhe H. M., 46 vjeç, banues në Tirane.

- Advertisement -

Operacioni u zhvillua ne hyrje te qytetit të Divjakës, në lokalin e shtetasit L. B,, u kapën në kushtet e flagrancës kater shtetasit, me një sasi prej 34 gr. lëndë narkotike të dyshuar kokainë, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Gjithashtu, nga kontrollet e banesave të tyre dhe më konkretisht në banesën e shtetasit A. Sh, në Divjakë, janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale 3 armë gjahu pa leje, 2 pajisje për prodhimin e fishekëve, si dhe një sasi baruti për prodhimin e fishekëve të gjuetisë.

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

Recent Comments

close