Kejvina kërcënon ndjekësen që e akuzoi për fotoshop

Kejvina Kthella ka kërcënuar në Instagram.

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, është aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo ndan imazhe të ndryshme me ndjekësit e saj ndërsa në mesin e shumë komenteve pozitive pranon edhe kritika.

Dikush prej ndjekësve e ka akuzuar për fotoshop ndërsa Kejvina e ka kërcënuar publikisht.

“Po të kruhet shpina zemër?”, e ka pyetur Kejvina./Lajmi.net/

Most Popular

MOSHAT U-19/ Tirana thyhet mes tensionit, një penallti shkakton kaos në Shënkoll. Ja rezultatet dhe verdiktet

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti në fundjavë ndeshjet e javës së 17-të, “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara në të dyja...

Ish-interisti Rekoba “tradhton” zikaltërit: Lautaro, shko te Barcelona!

Paraqitja negative e Lautaro Martinezit në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë kundër Napolit nuk ka bërë gjë tjetër veçse ka shtuar zërat e merkatos...

E dhimbshme/ Po lufton me sëmundjen e rëndë, klubi belg i rinovon kontratën portierit

Gjesti i klubit belg të Cercle Bryzh, është duke bërë xhiron e mediave Europiane. Drejtuesit vendosën t’i rinovuar kontratën portierit Migel Van Dame, i...

EKSKLUZIVE/ Skënder Gega trajner i lirë, vendosi të prishë kontratën me klubin jordanez sepse…

Skënder Gega nuk do të jetë më trajner i skuadrës jordaneze Al Faisaili. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar edhe arsyet e prishjes së marrëveshjes...

Recent Comments