Kim kujton një prej paraqitjeve më të komentuara

- Advertisement -

Kim Kardashian ka hapur arkivat e fotografive.

Kim Kardashian është kthyer prapa në kohë, duke kujtuar paraqitjet e saj ndër vite, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ylli televiziv publikoi disa imazhe nga paraqitja me fustan dhe bluzë ngjyrë gri, për të cilën veshje ishte komentuar shumë.

- Advertisement -

Me këtë veshje, bukuroshja kishte vënë si zakonisht në pah format trupore, për të cilat edhe njihet.

Kim po qëndron e mbyllur në shtëpi bashkë me fëmijët dhe burrin, ndërsa është e angazhuar edhe në çështjet e drejtësisë.

Së fundi, Kim Kardashian ka njoftuar për lansimin e linjës së re të të brendshmeve “Skims”. /Lajmi.net/

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments

close