Kjo është e dashura seksi e futbollistit Douglas Costa

- Advertisement -

Douglas Costa është në lidhje me Nathalia Felix, një yll Instagrami me 417.000 ndjekës, modele e bikinive dhe blogere.

Në fillim të kësaj jave, dyshja bënë fansat e tyre histerikë me publikimin e disa imazheve në rrjete sociale, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Futbollisti së fundi publikoi fotografi, ku shfaqet duke i dhuruar puthje Felix, 25 vjeçe dhe po i mbante duart tek ajo.

- Advertisement -

Po kush është bukuroshja brune që ka tërhequr syrin e Costas?

Felix ka fituar mjaft reputacionin në mediat sociale, dhe është një influencuese e madhe.

Brazilianja numëron 417 mijë ndjekës në Instagram, të cilët marrin këshillat e jetës që i jep ajo në këtë rrjet.

Modelja jeton një jetë për tu pasur zili dhe e tërhjekin shumë edhe markat e njohura. Felix ndan imazhe të shumta me bikini në rrjete sociale.

Në blogun e saj, ajo trgon për përvojat e saj nga udhëtimet në gjithë botën deri tek këshillat për grim. /Lajmi.net/

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

Recent Comments

close