Koncerti virtual i Travis Scott në ‘Fortnite’ theu rekord

- Advertisement -

Më shumë se 12 milion njerëz u kyçën në Fortnight për premierën e këngës së re të Travis Scott.

Reperi i nominuar për ‘Grammy’ lansoi “Astronomical” në video-lojërat shumë të njohura në internet, dhe tërhoqi një audiencë rekord, shkruan lajmi.net.

Faqja zyrtare e lojës ndau të dhënat në faqen zyrtare në Twitter.

- Advertisement -

“Më shumë se 12 milionë lojtarë në ‘Fortnite’ morën pjesë në premierën e këngës së re të Travis, duke vendosur kështu një rekord të ri” shkruan në postimin e bërë.

Nëse keni humbur atë, mos u shqetësoni pasi do të ketë prezantime deri të Dielën.

Performanca virtuale është e vetmja që audienca e Scott do të jetë në gjendje të shijojë në këtë moment për shkak të pandemisë. /Lajmi.net/

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments

close