Më në fund : Në këto 5 qytete të Shqipërise janë shëruar të gjithë të prekurit me koronavirus

- Advertisement -

Disa qytete të cilat kanë regjistruar raste me koronavirus janë drejt shuarjes së vatrave të inf. eksionit.

Ministria e shëndetësisë njoftoi ditën e sotme se Berati, Lezha, Mirdita, Rrogozhina dhe Tropoja janë zona ku të gjithë të prekurit deri tani, janë aktualisht të shëruar.

Ndërkohë kurba e numrit të të shëruarve vazhdon të shënojë rritje prej më shumë se 1 jave tashmë e.

- Advertisement -

Ministria e shëndetësisë raportoi gjatë ditës së sotme se aktualisht në vendin tonë janë 251 persona të prekur aktivë dhe numri i të shëruarve është më i lartë e .

Kjo tendencë tashmë vazhdon pa luhatje prej më shumë se një jave e .

Gjatë 24 orëve të fundit, 11 pacientë të tjerë i janë shtuar listës së të shëruarve, duke e çuar numrin e të shëruarve nga COVID-19 në 356, do t’iu luteshim te na ndihmonit te mirmbajme faqen vetem duke shtypur(mbi foton ose mbi videon) qe ndodhet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin SHQIPE.

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

Recent Comments

close