Nicole Scherzinger tregon fizikun teksa vallëzon me hitin e grupit të saj

- Advertisement -

Ajo tash e sa ditë po dokumenton në rrjete sociale kohën e saj në karantinë.

Nicole Scherzinger sërish publikoi një video të lezetshme nga shtëpia, ku tregoi figurën e saj mahnitëse, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja 41 vjeçe shfaqi format trupore teksa vallëzoi nën ritmin e hitit të Pussycat Dolls “Buttons” të 2005.

- Advertisement -

Nicole i është bashkuar trendit të TikTok teksa vallëzoi me këngën e saj dhe tregoi linjat.

Pussycat Dolls duhej të riktheheshin me turneun e ribashkimit, por pandemia COVID-19  ua prishi planet.

Nicole dhe i dashuri britanik, Thom Evans u larguan nga Mbretëria e Bashkuar në mars, menjëherë pasi Britania u izolua për shkak të koronavirusit.

Ata e konfirmuan lidhjen e tyre më 2019, pas takimit në “The X Factor”. /Lajmi.net/

 

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

Recent Comments

close