Një bashkëshort si ‘Osmani’, ja çfarë thotë gruaja e tij për të

Aktori turk Burak Ozçivit jo vetëm është shumë simpatik, shumë i suksesshëm në karrierën e tij, por ai qenka edhe një burrë për shtëpi.

Këtë e ka treguar bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen. Ajo ka publikuar në mbrëmje një foto ku tregonte se aktori po piqte në zgarë disa ëmbëlsira marshmalloë, në oborrin e shtëpisë së tyre.

“Ajo është kaq shumë me fat”-shkruan Fahriye krah kësaj fotoje, që mori vëmendjen e të gjithëve.Fahriya Evcen oo kale ayaa raaliyo lagaa dhahaa hadii kale waa la ...

Gjithashtu aktori është shumë i përkushtuar edhe ndaj djalit të tyre, Karanit i cili erdhi në jetë në prill të vitit të kaluar.

Aktualisht Burak Ozzcivit i ka ndaluar xhirimet e serialit “Osmani”, pas shpërthimit të pandemisë së koronavirusit.

Ai po i kalon ditët në shtëpi me bashkëshorten dhe djalin duke shfrytëzuar kështu këtë periudhë e cila i kishte munguar për shkak të xhirimeve me orë të tëra.Osmani' burrë për shtëpi? Ja çfarë thot� - Syri Kosova | Lajmi i ...


Most Popular

MOSHAT U-19/ Tirana thyhet mes tensionit, një penallti shkakton kaos në Shënkoll. Ja rezultatet dhe verdiktet

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti në fundjavë ndeshjet e javës së 17-të, “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara në të dyja...

Ish-interisti Rekoba “tradhton” zikaltërit: Lautaro, shko te Barcelona!

Paraqitja negative e Lautaro Martinezit në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë kundër Napolit nuk ka bërë gjë tjetër veçse ka shtuar zërat e merkatos...

E dhimbshme/ Po lufton me sëmundjen e rëndë, klubi belg i rinovon kontratën portierit

Gjesti i klubit belg të Cercle Bryzh, është duke bërë xhiron e mediave Europiane. Drejtuesit vendosën t’i rinovuar kontratën portierit Migel Van Dame, i...

EKSKLUZIVE/ Skënder Gega trajner i lirë, vendosi të prishë kontratën me klubin jordanez sepse…

Skënder Gega nuk do të jetë më trajner i skuadrës jordaneze Al Faisaili. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar edhe arsyet e prishjes së marrëveshjes...

Recent Comments