Oriola Marashi ngreh temperaturat me foton e fundit

- Advertisement -

Oriola Marashi ka provokuar shumë me postimin e bërë.

Oriola Marashi cilësohet si një nga femrat më seksi në estradën shqiptare, modelja nga Shqipëria ka joshur ndjekësit me imazhin e fundit të publikuar, shkruan lajmi.net.

Ajo gjatë orëve të vona ka ndarë një fotografi në Instastory ku shihet e mbuluar vetëm me një shall teksa në fokus vë kofshën e saj.

- Advertisement -

Së fundmi në media është folur për një lidhje mes Marashit dhe futbollistit Eros Grezda, dhe këtë romancë çifti e pranuan javën që shkoi. /Lajmi.net/

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments

close