Oriola pozon pa grim në fytyrë, shikojeni si duket

- Advertisement -

Oriola Marashi duket mahnitëse edhe pa grim.

Oriola Marashji është njëra prej modeleve më joshëse shqiptare, e cila njihet për paraqitjet atrkative në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Modelja, këto ditë po qëndron e izoluar në shtëpi bashkë me të dashurin e saj, futbollistin Eros Grezda.

- Advertisement -

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja, të cilat ia ka ka realizuar partneri, e ku shfaqet tërësisht pa grim.

Përkundër asaj që jemi mësuar ta shohim zakonisht në paraqitje plot glamur, edhe pa makijazh, Oriola dukej për mrekulli.

Për ndryshe, gjatë qëndrimit në shtëpi, Oriola Marashi është angazhuar edhe në përgatitjen e ushqimit. /Lajmi.net/

 

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

Recent Comments

close