‘Osmani’ në hall! Mirë me motrën apo me gruan? Zbulohet arsyeja e zënkave

- Advertisement -

Pak ditë më parë mediat turke raportuan se Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij Fahriye Evcen, nuk kanë më një raport të mirë me motrën e aktorit.

Kjo e fundit e kishte hequr çiftin nga lista e ndjékësve në Instagram dhe veprimi i saj ra menjëherë në sy. Së fundmi mediat turke kanë zbuluar se Burak Ozçivit ndodhet në një situatë shumë të vështirë.

Bashkëshortja dhe motra e tij kanë pasur një zénkë dhe për këtë arsye nuk flasin. Ndërkohë aktorit i duhet të mbajë anën e të dyjave.Burak Özçivit'in kardeşi Burçun Özçivit Deniz'den üzen haber

- Advertisement -

Thuhet se kur familjarët kanë mësuar për shérrin, janë përpjekur t’i bashkojnë palët. Gjithashtu edhe Ozçivit po mendohet si ta zgjidhë këtë krizë.

Sipas mediave turke, motra e aktorit, Burcun Ozçivit as nuk festoi për ditëlindjen e nipit të saj, Karanit.  Të njëjtat burime thonë se Fahriye nuk dëshiron që Burak të takohet me motrën e tij.

Kujtojmë që Burak Ozçivit aktualisht po luan në serialin “Osmani”, që transmetohet në TV Klan. Ky serial ka rezultuar i suksesshëm dhe vazhdon transmetimin edhe në Turqi pas ndalimit nga Koronavìrusi.Burak Özçivit Kız Kardeşi ile Yeni Pozunu Sosyal Medya'da Paylaştı ...


- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

Recent Comments

close