OVL e UÇK-së: Deklaratat skandaloze të Shkëlzen Gashit të gjykohen menjëherë nga Drejtësia

- Advertisement -

Organizata e Veteranëve të Luftës së UCK-së, ka reaguar pas deklaratave të Shkëlzen Gashit, këshilltarit të Kryeministrit në detyrë, Albin Kurti.

Në reagimin e tyre thuhet se deklaratat për luftën e UCK-së të bëra nga Gashi sot duhet të gjykohen nga Drejtësia, transmeton Klan Kosova.

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

test3105

test3105test

Recent Comments

close