Rolling Stones publikojnë këngën e tyre të parë në tetë vjet

- Advertisement -

The Rolling Stones kanë publikuar ‘single’-in e tyre të parë në tetë vjet, ‘Living In A Town Ghost’.

Grupi i Rock-ut Rolling Stones kanë publikuar këngën e tyre të para pas tetë viteve, kjo këngë erdhi si lehtësim për fansat në këtë kohë pandemie, shkruan lajmi.net.

Në një intervistë të re me Zane Lowe të Apple Music, Jagger tha se ai shkroi këngën me Keith Richards mbi një vit më parë. “Nuk ishte shkruar për tani, por ishte vetëm një nga ato gjëra të çuditshme” tha ai.

- Advertisement -

“Ishte shkruar për të qenë në një vend i cili ishte plot jetë, por tani është pa jetë, kështu që të flas …Une thjesht isha duke luajtur me kitarë dhe e shkrova këngën për 10 minuta” /Lajmi.net/

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

Recent Comments

close