S’e ndalon as pandemia, Majk në studio për këngën e re?

Majk si duket po përgatit diçka.

 

Reperi Majk me postimin e një fotografie në Instagram ka lënë të kuptohet se po vjen me diçka të re, shkruan lajmi.net.

Atë si duket nuk po e ndalon as pandemia që të shkoj në studio.

E pikërisht imazhin a largpërmendur e ka realizuar atje.

Reperi nuk ka zbuluar detaje por ka lënë të kuptohet se po punon për këngë të reja.

Nëse do të vijë ndonjë këto ditë mbetet të shihet mirëpo fansat me padurim po e preisn një gjë të tillë.

Majk njihet për zërin karakteristik andaj projektet e tij priten me padurim nga publiku.

Derisa nuk po e ndalon punën, reperi po shijon suksesin e projekteve paraprake./Lajmi.net/

 

Most Popular

MOSHAT U-19/ Tirana thyhet mes tensionit, një penallti shkakton kaos në Shënkoll. Ja rezultatet dhe verdiktet

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti në fundjavë ndeshjet e javës së 17-të, “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara në të dyja...

Ish-interisti Rekoba “tradhton” zikaltërit: Lautaro, shko te Barcelona!

Paraqitja negative e Lautaro Martinezit në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë kundër Napolit nuk ka bërë gjë tjetër veçse ka shtuar zërat e merkatos...

E dhimbshme/ Po lufton me sëmundjen e rëndë, klubi belg i rinovon kontratën portierit

Gjesti i klubit belg të Cercle Bryzh, është duke bërë xhiron e mediave Europiane. Drejtuesit vendosën t’i rinovuar kontratën portierit Migel Van Dame, i...

EKSKLUZIVE/ Skënder Gega trajner i lirë, vendosi të prishë kontratën me klubin jordanez sepse…

Skënder Gega nuk do të jetë më trajner i skuadrës jordaneze Al Faisaili. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar edhe arsyet e prishjes së marrëveshjes...

Recent Comments