Shkon në 55 numri i të shëruarve nga koronavirusi në Malishevë

Nga 21 personat e shëruar nga koronavirusi të enjten, 19 prej tyre janë nga komuna e Malishevës. Kjo e çon në 55 numrin e të shëruarve nga koronavirusi në Malishevë.

Shërimi i 19 personave nga Malisheva ka ardhur pas 40 ditësh karantine të plotë të kësaj komune, që ishte ndër të parat e prekura me koronavirus.

Në Malishevë deri tash janë infektuar 70 persona. Prej tyre janë shëruar 55 e një rast ka përfunduar me fatalitet.

  

Në Kosovë, numri i të prekurve me koronavirus ka arritur në 669. Të shëruar janë 159 e 19 persona kanë vdekur.

Most Popular

MOSHAT U-19/ Tirana thyhet mes tensionit, një penallti shkakton kaos në Shënkoll. Ja rezultatet dhe verdiktet

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti në fundjavë ndeshjet e javës së 17-të, “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara në të dyja...

Ish-interisti Rekoba “tradhton” zikaltërit: Lautaro, shko te Barcelona!

Paraqitja negative e Lautaro Martinezit në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë kundër Napolit nuk ka bërë gjë tjetër veçse ka shtuar zërat e merkatos...

E dhimbshme/ Po lufton me sëmundjen e rëndë, klubi belg i rinovon kontratën portierit

Gjesti i klubit belg të Cercle Bryzh, është duke bërë xhiron e mediave Europiane. Drejtuesit vendosën t’i rinovuar kontratën portierit Migel Van Dame, i...

EKSKLUZIVE/ Skënder Gega trajner i lirë, vendosi të prishë kontratën me klubin jordanez sepse…

Skënder Gega nuk do të jetë më trajner i skuadrës jordaneze Al Faisaili. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar edhe arsyet e prishjes së marrëveshjes...

Recent Comments