Sot është ditëlindja e doktor Piperos, ja sa vjec mbush ai sot dhe dhurata që i bënë

- Advertisement -

Prej me shume se 2 muaj mjeku i mirënjohur pranë shërbimit Infektiv në QSU ‘Nënë Tereza’, Pëllumb Pipero dhe bashkë me kolegët e tij specialist ndodhen në vijën e parë gjate situates me COVID-19 ne sherbim te pacienteve te prekur.

Por dita e sotme ishte pak me e vecanta, pasi mjeku Pipero ka festuar ditëlindjen. Dhe siç vihet re dhe nga foto-ja, ai ka marrë një surprizë shume te bukur pranë Spitalit Infektiv.

Mjeku duket me dy tufa me lule në duar, e ndersa mban ne dore edhe një çantë të vogël me një dhuratë. Doktor Pipero sot ka mbushur plot 65 vjec.

- Advertisement -

Doktor Pipero është pothuajse përditë pjesë e mediave, dhe e shohin ne ekrane me kenaqesi duke dhënë shume përgjigjie apo këshilla për qytetarët në këtë situatë të vështirë që ndodhemi për shkak të përhapjes së COVID-19, do t’iu luteshim te na ndihmonit te mirmbajme faqen vetem duke shtypur(mbi foton ose mbi videon) qe ndodhet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin SHQIPE.

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments

close