Sot mblidhet Bordi i ri i Telekomit, pritet shkarkimi i menaxhmentit

- Advertisement -
Bordi i ri i Telekomit, sot në orën 14:00 do të mbajë mbledhje dhe pika e parë e rendit të ditës pritet të jetë shkarkimi i menaxhmentit të kësaj kompanie, bëjnë të ditur burime të KOHËS.

Ndërkohë, në orën 13:00, kryeshefi i Telekomit, Bedri Istrefi, pritet të mbajë konferencë për media.

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

test3105

test3105test

Recent Comments

close