Tre raste të reja me koronavirus në Mal të Zi, gjithsej 319 të infektuar

- Advertisement -

Tre raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Mal të Zi dhe tani janë gjithsej 319 raste.

Këto të dhëna janë bërë të ditura nga Instituti i Shëndetit Publik në këtë vend mëngjesin e sotëm.

Siç raporton RTCG, gjatë 24 orëve të fundit janë analizuar 243 mostra, transmeton Klan Kosova.

- Advertisement -

Që nga përhapja e pandemisë së Covid-19 në këtë vend  janë shëruar 123 persona, ndërsa kanë vdekur pesë të tjerë.

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

test3105

test3105test

test3105

test3105test

test wergh

test3434

Recent Comments

close