U lirua nga burgu për shkak të COVID-19, reperi ka një tjetër kërkesë për gjykatën

- Advertisement -

Avokatët e reperit i kanë dërguar një letër gjyqtarëve.

Tekashi 69 në fillim të muajit prill ishte liruar nga burgu për shkak të kërcënimeve të pandemisë, reperi i cili është në burg shtëpiak ka një kërkesë të re për gjyqtarët, shkruan Vulture, transmeton lajmi.net.

Ekipi i tij i avokatëve ka dërguar të enjten një kërkesë në gjykatë për të lejuar Tekashin të vazhdoj xhirimin e video-klipeve teksa qëndron në shtëpinë e tij.

- Advertisement -

“Unë po shkruaj sot vetëm për të kërkuar miratimin e Gjykatës që të lejojë z. Hernandez të kalojë deri në dy orë në oborrin e shtëpisë së tij, një herë në javë, vetëm për qëllime pune. Ai po kërkon të xhiroj video muzikore në oborrin e shtëpisë së tij” shkruan në letrën e dërguar. /Lajmi.net/

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

Kjo është përbërja të cilën e pregatisni mjaft kollaj në kuzhinën tuaj : Largon thinjat tuaja dhe bën që

Sa herë që shfaqen thinjat, njerëzit shpesh duan t’i mbulojnë ato. Përveç produkteve kozmetike, ekzistojnë mjete natyrale – por shumë njerëz mendojnë se këto...

test3105

test3105test

Recent Comments

close