Zjarr në një banesë në Gjirokastër

- Advertisement -

  

Një zjarr ka rënë në një banesë në Gjirokastër.  Nga informacionet e para raportohet se zjarri ka rënë në banesën e shtetasit me iniciale N.P.

Paraprakisht dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

- Advertisement -

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Policia dhe zjarrfikësja shkuan në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave.

/Ora News.tv/

  

- Advertisement -
- Advertisment -

Most Popular

test3105

test3105test

test3105

test3105test

test wergh

test3434

Recent Comments

close