Home Sporti Vendor Formacionet zyrtare: Vushtrria – Prishtina

Formacionet zyrtare: Vushtrria – Prishtina

0
Formacionet zyrtare: Vushtrria – Prishtina

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Vushtrria – Prishtina.

Prishtina luan në udhëtim kundër Vushtrrisë, në kuadër të xhiros së 24-të në Superligën e Kosovës, shkruan lajmi.net.

Kryeqytetasit synojnë tri pikët, të cilat do ta vinin atë në krye të tabelës, së paku deri në ndeshjen e Dritës.

Ndeshja mes Vushtrrisë dhe Prishtinës luhet me fillim nga ora 17:00.

Më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare të skuadrave. /Lajmi.net/

Vushtrria:

Prishtina: