Home Liga Spanjolle Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao – Atletico Madrid

Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao – Atletico Madrid

0
Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao – Atletico Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin mes Athletic Bilbao dhe Atletico Madrid.

‘Los Rojiblancos’ luajnë në udhëtim te Bilbao, në ndeshjen e parë pas rifillimit të sezonit në La Liga, shkruan lajmi.net.

Tri pikët do të jenë maksimalisht të kontestueshme në këtë derbi, i cili luhet me fillim nga ora 14:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Bilbao:

Atleti: