Rrëfimi shokues i futbollistit argjentinas/ U vonua në stërvitje se e rrëmbyen alienët

Ish-futbollisti argjentinas Guilermo Marino pretendon se ai është rrëmbyer nga alienët. Marino e ka zhvilluar karrierën kryesisht në vendin e tij të lindjes Argjentinë.

marinoooo

Pak para fundit të karrierës ai i bëri një rrëfim shokues shokëve të tij të skuadrës duke pretenduar se ishte rrëmbyer nga alienët. Lorenzeti një ish-shok skuadre me Marinon thotë:

“Guilermo një ditë erdhi vonë në stërvitje duke pretenduar se arsyeja e vonesës ishte se ai ishte rrëmbyer nga alienët. Ai na dha neve çdo shpjegim sesi alienët e kishin rrëmbyer.

Ka lojtarë që mund të gënjejnë por Guilermo nuk është nga ata tipa. Ai është vërtet i çiltër, të gjithë e njohin atë”, përfundoi ish-shoku i skuadrës me Marinon.

Tani Marino është 39-vjeç dhe mënyra sesi e ka shpjeguar rrëmbimin e tij nga alienët ka bërë që shumë shokë skuadre ta besojnë.

Kujtojmë që disa vite më parë një tjetër argjentinas pretendoi se ishte rrëmbyer nga UFO-t, bëhet fjalë për legjendën Diego Armando Maradona. Histori sa të çuditshme, aq edhe të dyshimta.

PANORAMASPORT.AL

 


Most Popular

MOSHAT U-19/ Tirana thyhet mes tensionit, një penallti shkakton kaos në Shënkoll. Ja rezultatet dhe verdiktet

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti në fundjavë ndeshjet e javës së 17-të, “Panorama Sport”, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara në të dyja...

Ish-interisti Rekoba “tradhton” zikaltërit: Lautaro, shko te Barcelona!

Paraqitja negative e Lautaro Martinezit në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë kundër Napolit nuk ka bërë gjë tjetër veçse ka shtuar zërat e merkatos...

E dhimbshme/ Po lufton me sëmundjen e rëndë, klubi belg i rinovon kontratën portierit

Gjesti i klubit belg të Cercle Bryzh, është duke bërë xhiron e mediave Europiane. Drejtuesit vendosën t’i rinovuar kontratën portierit Migel Van Dame, i...

EKSKLUZIVE/ Skënder Gega trajner i lirë, vendosi të prishë kontratën me klubin jordanez sepse…

Skënder Gega nuk do të jetë më trajner i skuadrës jordaneze Al Faisaili. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar edhe arsyet e prishjes së marrëveshjes...

Recent Comments